| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES350 ((8IN) |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | FES350 |
| Kleur | Zwart |
| Geluidsniveau | <65dB |
| Filterefficiëntie | 0.3um 99.99% |
| Spanning | AC220V 50Hz |
| Vermogen | 350W |
| Luchtvolume | 430m³/u |
| Filterlagen | 4 Fasen |
| Poortdiameter | ∅75mm |
| Afmetingen | L410 * B260 * H450mm |
| Gewicht | 22 Kg |