| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES200 ((wit) |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
Een high-performance rook onttrekkingsoplossing ontworpen voor het solderen, lassen en DTF-printen toepassingen, het waarborgen van een schone en veilige werkomgeving.
| Productnaam | andere, met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Model | FES200 |
| Type dekking | Ronde siliconen hoes |
| Kleur | Wit |
| Luchtinname | 75 mm |
| Spanning/frequentie | AC220V 50Hz |
| Kracht | 210 W |
| Filterdoeltreffendheid | 0.3um 99,99% |
| Geluidsniveau | < 60 dB |
| Ductlengte | ¢ 75 mm × 1,3 m |
| Luchtvolume | 310 M3/h |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 420 × 240 × 450 mm |
| Gewicht (zonder rokende arm) | 16 kg |