| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | X-130 |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
| Productnaam | Automatische Etiketdispenser |
| Merknaam | KNOKOO |
| Voersnelheid | 130 mm/sec |
| Etiketbreedtebereik | 5-130 mm |
| Maximale Roldiameter | 250 mm |
| Etiketteringsnauwkeurigheid | ±0,5 mm |
| Etiketteringssnelheid | 60-200 stuks/min |
| Afmetingen | 166(B) × 174(H) × 280(L) mm |
| Gewicht | 4,1 Kg |
| Toepasselijke Industrieën | Voedingsmiddelen en Dranken, Elektronica, Chemicaliën, Logistiek |
| Plaats van Herkomst | Guangdong, China |