| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES150 ((Alle witte) |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 |
| Model | FES150 Draagbare Rookafzuiger |
|---|---|
| Kleur | Volledig Wit |
| Geluidsniveau | <50dB |
| Filterefficiëntie | 0.3um 97.99% |
| Voltage/Frequentie | AC220V 50Hz |
| Vermogen | 150W |
| Luchtvolume | 278m³/u |
| Filterlagen | 3 Fasen |
| Poortdiameter | ∅55mm |
| Afmetingen | 280mm x 240mm x 315mm |
| Gewicht | 13Kg |