| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES200K |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 |
| Model | FES200K |
| Kleur | Grijs |
| Geluidsniveau | <60dB |
| Filterefficiëntie | 0.3um 99.99% |
| Spanning | AC220V 50Hz |
| Vermogen | 200W |
| Luchtvolume | 320m³/u |
| Luchtinlaat | ∅75mm |
| Filterlagen | 3 |
| Lengte Rookbuis | 1.4M |
| Zuivering | Interne circulatiezuivering |
| Afmetingen | 429*258*492mm |
| Gewicht (zonder rookarm) | 16KG |