| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FED200 ((Zwart) |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
| Modelnummer | FED200 rookafzuiger |
| Kleur | Zwart |
| Luchtinlaat Interface | Φ75mm*2 Flens |
| Filtratie-efficiëntie | 0,3um 99,97% |
| Spanning | AC220V/AC110V |
| Vermogen | 210W |
| Geluidsniveau | <65dB |
| Luchtstroomsnelheid | 2*155 m³/u |
| Filtertype | 3 Filters |
| Afmetingen | L425*B250*H410mm |
| Productgewicht | 20KG |