| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES035 |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 |
| Model | FES035 Draagbare rookzuiger |
| Kleur | Wit |
| Geluidsniveau | < 52 dB |
| Filterdoeltreffendheid | 0.3um 90,99% |
| Spanning | AC220V 50Hz |
| Kracht | 35 W |
| Luchtvolume | 138 m3/h |
| Filterlagen | 2e fase |
| Portgrootte | 50 mm |
| Afmetingen | L175xW175xH110 (mm) |
| Gewicht | 2 kg |