| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES200 ((Zwart) |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
| Productnaam | Moxibustie-afzuigmachines |
| Model | FES200 |
| Type dekking | 410 mm Acryl vierkante hoes |
| Kleur | Zwart |
| Luchtinname | 75 mm |
| Stroomvoorziening | AC220V 50Hz |
| Kracht | 210 W |
| Filterdoeltreffendheid | 0.3um 99,99% |
| Geluidsniveau | < 60 dB |
| Ductlengte | 75 mm x 1,3 m |
| Luchtvolume | 310 M3/h |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 420x240x450 mm |
| Gewicht (geen rokende arm) | 16 kg |