| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES150 ((Alle witte) |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 |
| Model | FES150 Moxibustie-afzuigmachine |
|---|---|
| Kleur | Allemaal wit. |
| Geluidsniveau | < 50 dB |
| Filterdoeltreffendheid | 0.3um 97,99% |
| Spanning | AC220V 50Hz |
| Kracht | 150 W |
| Luchtvolume | 278 m3/h |
| Filterlagen | Fase 3 |
| Portgrootte | 55 mm |
| Afmetingen | 280 mm x 240 mm x 315 mm |
| Gewicht | 13 kg |