| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES200K |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 |
KNOKOO FES200K High Power Solder Smoke Extractor voor fabrieksgebruik met meerlagige filters, hoge luchtstroom en flexibele armen.Dit essentiële hulpmiddel beschermt werknemers en apparatuur en behoudt tegelijkertijd een optimale luchtkwaliteit op de werkplek.
Verwijdert giftige dampen en vangt fijne deeltjes op om ademhalingsproblemen en langdurige gezondheidsproblemen te voorkomen.
Verwijdert geuren en zichtbare rook voor een frisse, schone werkomgeving.
Betere concentratie en verminderde uitvaltijd van apparatuur door rookvrije werking.
Geschikt voor de productie van elektronica, reparatieshops, educatieve laboratoria en DIY-projecten.
Verlengde levensduur van het filter door middel van voorfilters en geavanceerde filtratiesystemen.
Verstelbare instellingen en flexibele onttrekkingsarmen voor verschillende soldeerbehoeften.
| Model | FES200K |
| Kleur | Grijs |
| Geluid | < 60 dB |
| Filterdoeltreffendheid | 0.3um 99,99% |
| Spanning | AC220V 50Hz |
| Kracht | 200 W |
| Luchtvolume | 320 m3/h |
| Luchtinname | 75 mm |
| Filterlagen | 3 |
| Lange rookbuis | 1.4M |
| Reiniging | Reiniging van de interne bloedsomloop |
| Afmetingen | 429 × 258 × 492 mm |
| Gewicht (geen rokende arm) | 16 kg |
Soldering van printplaten (PCB's), montage van elektronische componenten en herbewerkingsstations.
Elektronicawerken, reparaties van mobiele telefoons en onderhoud van apparaten.