| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FED200 ((Zwart) |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
| Modelnummer | Dubbele Kanaals Moxibustie Rookafzuiger FED200 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Luchtinlaat Interface | Φ75mm*2 Flens |
| Filtratie Efficiëntie | 0.3um 99.97% |
| Voltage | AC220V/AC110V |
| Vermogen | 210W |
| Geluidsniveau | <65dB |
| Luchtstroom | 2*155 m³/u |
| Filtertype | 3 Filter |
| Afmetingen | L425*B250*H410mm |
| Productgewicht | 20KG |