| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FED200 ((wit) |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
| Modelnummer | FED200 Dubbele afzuigmachine |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Interface voor luchtinlaat | Φ75 mm*2 Flanke |
| Filtratie-efficiëntie | 0.3um 99,97% |
| Spanning | AC220V/AC110V |
| Kracht | 210 W |
| Geluidsniveau | < 65 dB |
| Luchtsnelheid | 2*155 m3/h |
| Filtertype | 3 Filter |
| Afmetingen | L425*W250*H410mm |
| Gewicht van het product | 20 kg |