| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES150D |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 |
| Model | FES150D |
|---|---|
| Kleur | Azure |
| Type dekking | 6 inch acryl ronde hoes |
| Geluidsniveau | < 55 dB |
| Filterdoeltreffendheid | 0.3um 99,99% |
| Spanning | AC220V 50Hz |
| Kracht | 150 W |
| Luchtvolume | 278 m3/h |
| Filterlagen | Fase 3 |
| Controles | LCD-scherm |
| Afmetingen | 280*240*315mm (L*W*H) |
| Gewicht | 14 kg |