| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES085 |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 |
| Model | FES085 Smoke extractor voor soldeer |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Geluid | < 50 dB |
| Filterdoeltreffendheid | 0.3um 99,9% |
| Spanning | AC220V 50Hz |
| Kracht | 85 W |
| Luchtvolume | 200 m3/h |
| Filterlagen | Eerste fase |
| Portdiameter | 50 mm |
| Afmetingen | 268*222*174 mm |
| Gewicht | 7.5kg |