| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES350 ((6IN) |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 |
| Model | FES350 |
| Kleur | Zwart |
| Geluidsniveau | <65dB |
| Filterefficiëntie | 0,3 µm 99,99% |
| Voltage/Frequentie | AC220V 50Hz |
| Vermogen | 350W |
| Luchtvolume | 430m³/h |
| Filterlagen | 4 Traps |
| Poortdiameter | Ø75mm |
| Afmetingen | L410 * B260 * H450mm |
| Gewicht | 22 Kg |