| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES350 PRO |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
| Modelnummer | FES350 Pro Tandheelkundige Aerosolzuigmachine |
|---|---|
| Bijpassende Kap | 6 inch acryl kap |
| Luchtinlaat Interface | Φ75mm Flens |
| Ingangsspanning | AC 110V of AC220V |
| Vermogen | 350W |
| Luchtstroom | 460 m³/u |
| Filterefficiëntie | 0,3μm 99,97% |
| Geluidsniveau | <65 DB |
| Afmetingen | L40 * B30 * H56 cm |
| Nettogewicht | 38 KG |
| UV-licht | 8W |
| Afstandsbediening | 1 stuk inbegrepen |