| Merknaam: | MEASTEK |
| Modelnummer: | UHCT0030A |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Model | UHCT0030A |
|---|---|
| Gevoeligheid (mV/A) | 200 |
| Piekstroom (kA) | 0.03 |
| Maximale ruis (mV Vp-p) | 20 |
| Demperkenmerken (%/ms) | 85 |
| Lage frequentie bandbreedte -3dB (Hz) | 150 |
| Piek di/dt (A/ns) | 2.0 |
| Hoge frequentie bandbreedte -3dB (MHz) | 50 |
| Nauwkeurigheid | 2% |
|---|---|
| Isolatieweerstandsspanning | 2KV |
| Aansluitsweerstand | ≥100kΩ |
| Voedingsmethode | USB 5V (standaard adapter) |
| Omtrek ring | 100mm (aanpasbaar) |
| Lengte spoelleiding | 1.0m (aanpasbaar) |
| Bedrijfstemperatuurbereik | Integrator: 0℃ - 50℃ Tangring: 0℃ - 100℃ |
| Opslagtemperatuurbereik | -40℃~80℃ |
| Afmetingen voorzijde | Ongeveer. 110(L)×45(B)×30(H)mm |
| Gewicht tang | Integrator: Ongeveer. 125g Totaal gewicht: Ongeveer. 180g |
| Component | Aantal |
|---|---|
| Integrator | 1 stuk |
| Flexibele spoel | 1 stuk |
| USB-uitgangsadapter (5V/1A) | 1 stuk |
| USB-voedingskabel | 1 stuk |
| BNC-uitgangskabel | 1 stuk |
| Elektronische handleiding | 1 exemplaar |