| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES200K |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 |
| Model | FES200K |
| Kleur | Grijs |
| Geluidsniveau | < 60 dB |
| Filterdoeltreffendheid | 0.3um 99,99% |
| Spanning | AC220V 50Hz |
| Kracht | 200 W |
| Luchtvolume | 320 m3/h |
| Luchtinname | 75 mm |
| Filterlagen | 3 |
| Lange rookbuis | 1.4M |
| Reiniging | Reiniging van de interne bloedsomloop |
| Afmetingen | 429 × 258 × 492 mm |
| Gewicht (geen rokende arm) | 16 kg |