| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES200L |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | FES200L L-vormige Lasrookafzuiger |
| Kleur | Wit |
| Geluidsniveau | <60dB |
| Filterefficiëntie | 0.3μm bij 99.99% |
| Spanning | AC220V 50Hz |
| Stroomverbruik | 210W |
| Luchtvolume | 320m³/u |
| Poortafmeting | ∅75mm * 2 |
| Afmetingen | L425 * B250 * H410mm |
| Gewicht (zonder arm) | 20 KG |