| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES350 PRO |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
| Modelnummer | mobiele rookzuiger FES350 Pro |
|---|---|
| Matching cover | 410 mm acryl hoes |
| Interface voor luchtinlaat | Φ75 mm Flanke |
| Inlaatspanning | AC 110V of AC 220V |
| Kracht | 350 W |
| Luchtsnelheid | 460 m3/h |
| Filterdoeltreffendheid | 00,3 μm 99,97% |
| Geluid | < 65 DB |
| Afmetingen van de hoofdeenheid | L40 * W30 * H56 cm |
| Nettogewicht | 38 kg |
| UV-licht | 8W |
| Afstandsbediening | 1 stuk inbegrepen |
Ideaal voor het verwijderen van lasdampen, soldeerrook en industriële luchtverontreinigende stoffen
Effectief vangt dampen en deeltjes op van experimenten en chemische processen
Perfect voor het verwijderen van rook en dampen van soldeer- en PCB-assemblagewerkzaamheden
geschikt voor het verwijderen van dampen van schoonheidsbehandelingen en moxibustierrook
Verwijdert rook en dampen die worden gegenereerd tijdens laser tandheelkundige operaties
Verwijdert dampen van DTF-drukwerk en andere druktechnieken