| Merknaam: | KNOKOO |
| Modelnummer: | FES200L |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 |
| Model | FES200L L-vormige afzuigmachine |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Geluidsniveau | < 60 dB |
| Filterdoeltreffendheid | 0.3um 99,99% |
| Spanning | AC220V 50Hz |
| Kracht | 210 W |
| Luchtvolume | 320 m3/h |
| Haven | ¢ 75 mm * 2 |
| Afmetingen | L425 * W250 * H410mm |
| Gewicht (zonder rokende arm) | 20 kg |